A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Albis

Şirket hakkında detaylı bilgi

Albis

Plastik

ALBIS, teknik termoplastikler ve termoplastik elastomerlerin dağıtımında dünyanın önde gelen küresel faaliyet gösteren şirketlerinden biridir. Teknik bilgi birikimi, güçlü bir dağıtım ağı ve en iyi çözüme olan tutkusuyla ALBIS, müşterilerine tüm plastik işleme endüstrisi için pazar lideri ve en kapsamlı ürün portföylerinden birini bağımsız bir distribütör olarak sunmaktadır. Dünya çapında 24 lokasyon ve 450 çalışanı ile Hamburg merkezli şirket, Kuzey Afrika, Asya Pasifik ve Amerika'da giderek artan bir varlıkla Avrupa'da güçlü bir şekilde temsil edilmektedir. 2019'da ALBIS, derecelendirme uzmanı EcoVadis tarafından Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk standartlarına göre sertifikalandırıldı.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.