A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Ajinomoto

Şirket hakkında detaylı bilgi

Ajinomoto

Yiyecek ve İçecek

111 yıllık birikimimiz, 130 ülkeye yayılmış satış ağımız, 35 bölgedeki 121 fabrika ve 34 bin 504 çalışanıyla yüksek kaliteli çeşniler, gıdalar ve içecekler üretiyor.

Dünyanın en büyük gıda şirketleri sıralamasında 10. sırada.

Geniş ürün ailesiyle, gıda ürünleri (soslar, çorbalar, çeşniler, dondurulmuş yiyecekler, unlu mamüller, yağlar, gevrekler, tatlandırıcılar), biyobilim ürünleri ve kimyasallar (yem için kullanılan aminoasitler, ilaç ve gıda için kullanılan aminoasitler, kişisel bakım, elektronik malzemeler ve fonksiyonel kimyasallar), ilaç ve sağlık ürünleri (ilaç, temel gıdalar, medikal yiyecekler, sporcu besin takviye ürünleri) yer alıyor.

Dünya genelindeki müşterilerine ihtiyaç ve yaşam tarzlarına uygun ürünler sunmaya önem veriyor.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.