A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

ABN AMRO

Şirket hakkında detaylı bilgi

ABN AMRO

Bankacılık

ABN AMRO'nun LinkedIn hesabına hoş geldiniz. Sorularınızı cevaplamak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

İşimiz her zaman gerçekten önemli olduğunda müşteriyi desteklemektir. Bu bizim sorumluluğumuzdur. Bu bizi alakalı kılıyor. Ve bugün müşteri için önemli olan, sürdürülebilir bir döneme geçiştir. Müşteriler olumlu bir etkiye sahip olmak istiyor ve biz de banka olarak onlara bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Sorunsuz (finansal) bir deneyimle sürdürülebilir yaşama ve çalışma yöntemlerine geçişi destekliyoruz. Son derece bağlı, yetenekli ve üretken insanlar tarafından mümkün kılınmıştır. Ve elbette kendimize iyi bir örnek oluşturuyoruz.

Bankamız, 5.000'den fazlası Hollanda dışında olmak üzere yaklaşık 22.500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Tüm bu meslektaşlarımızla birlikte size finans piyasası hakkındaki bilgi ve uzmanlığımızı, çeşitli sektörler hakkında bilgi, sürdürülebilir stratejimiz ve organizasyon kültürümüz hakkında haberler sunuyoruz.

Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizi LinkedIn'de takip edin veya web sitemizi ziyaret edin.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.