Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

3M

Mekanik veya Endüstriyel Mühendislik

3M 1902'de başladığında, beş kurucusunun basit bir hedefi vardı: Zımpara kağıdı ve taşlama taşları yapmak için ideal bir mineral olan korindon madenciliği yapmak. Görünüşe göre korindon olduğunu düşündükleri şey, gerçekten de anortozit adı verilen düşük dereceli bir mineraldi.

Düşük kaliteli minerali keşfetmek, yeni başlayan şirketin erken sonlanmasına neden olabilirdi, ancak kurucular ısrar etti. Neden? Çünkü o ilk yıl daha önemli bir şey doğdu: bugün 3M'in temelini oluşturan yenilikçilik ve işbirliği ruhu. Bu yüzden vazgeçmek yerine farklı malzemelere yöneldik, başka ürünlere uyguladı, önemli yatırımcıların güvenini kazandı ve yavaş yavaş satışlar oluşturdu.

Bilimsel, teknik ve pazarlama yenilikleri yıllar içinde başarı üzerine başarılar üretti ve sonunda 3M'i Fortune 500 listesinde değişmez bir isim haline getirdi. Bugün 60.000'den fazla 3M ürünü evlerde, işyerlerinde, okullarda, hastanelerde ve diğer endüstrilerde kullanılmaktadır. Satışların üçte biri, dünya çapında istihdam ettiği binlerce araştırmacı ve bilim insanının yenilikleri sayesinde son beş yıl içinde icat edilen ürünlerden geliyor.

70 ülkedeki kurumsal operasyonları ve 200'deki satışlarıyla, her şirketi geliştiren, her evi iyileştiren ve her yaşamı iyileştiren teknoloji ve ürünleri yaratmaya kararlı.

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.