Kariyer Fırsatları

Yerel ve küresel markalar büyümeye ve ekiplerini büyütmeye devam ediyor. Eğer siz de hayalinizde yeni bir kariyer hedefine ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Şirket hakkında detaylı bilgi

Çilek

Mobilya

Çilek 1995 yılında Bursa İnegöl'de kurulan, bebek çocuk ve genç odasına odaklanarak sektöre farklı bir bakış açısı kazandıran ilk marka. Pazar araştırmaları Çilek’in Türkiye’nin en bilinen, beğenilen ve güvenilen mobilya markası olduğunu gösteriyor. Bugün Çilek 5 kıtada 71 ülkeye yayılan 500'den fazla satış noktasıyla 5 milyondan fazla çocuğun odasını süslüyor. Biz bu rakamlara çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte, büyük bir aile olarak ulaştık.

Biz Türkiye’nin en beğenilen mobilya markasıyız. Çünkü biz Çilek olarak sadece mobilya üretmiyoruz, biz tam 20 yıldır “düş” üretiyoruz. Ürünlerimizle çocukların düşlerini besliyor, onlara ilham veren ve hayal güçlerini geliştiren dünyalar tasarlıyoruz.

Bize göre bir markanın sahip olabileceği en değerli şey hayal gücüdür. Bilgi ve teknoloji sizi sadece A noktasından B noktasına taşır. Hayal gücü ise her yere… Hayal gücü mutluluktur. Kendini bilmek, yapabileceğine inanmaktır. Yenilemek, değiştirmek ve dünyaya değer katmaktır. Hayal gücü içinizdeki çocuğun yaşamasına izin vermek, yer çekimine karşı koymak, kanatlarınızı takmak ve bulutlara dokunmaktır.

Biz bugün ilk günkü heyecanla düşlemeye devam ediyoruz. Dünyanın neresinde, hangi yaşta ya da ne işle meşgul olursanız olun… Siz de sahip olduğunuz en değerli şeyi fark edin. Düşleyin. Tıpkı bizim gibi, yaşamınızın değiştiğini fark edeceksiniz!

Sizi de Çilek dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz...

Bu alanda yer alan tüm marka ve ürün adları Türkiye ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalar ve / veya ticari markalar olabilir ve tüm hakları Saklıdır. Buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bölümde yer alan içerikler, The Brand Planet tarafından sağlanmaktadır.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.