A white type gorsel atolye and visual atelier main logo on black background

Kariyer

Ekibimiz genişlemeye devam ediyor. Görsel Atölye ekibine katılın. Temasa geçmek için lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini kullanın. Sizden haber almak isteriz.

Açık zihinler için açık davet

 

Görsel Atölye gücünü, yeniliklerin önünü açmak ve oyunun kurallarını değiştirmek için bir araya gelen bireysel hayal gücünden alıyor. Aramıza katılın, beklentilerinizin çok ötesinde başarılara imza atın, değer katın.

 

Hazırsan keşfedilmeye hazır olun. Kendinizi bize tanıtın. Size uygun bir pozisyon olduğunda sizinle iletişime geçelim.

Organizasyonumuz henüz emekleme aşamasında. Bu yüzden, bir süreliğine işe alım modelimiz ‘gönüllülük’ esasına dayanıyor. Gönüllü olarak ekibimizde yer almak için özgeçmişini yollayabilirsin. Şimdiden aramıza hoşgeldin.

İçerik Yazarlığı

 

Görsel Atölye'de İçerik Yazarlığı alımları başladı. Kimler başvurabilir? Bu alana ilgi duyan herkese açık.

Yazar olmak için farklı alanlara ilgi duyuyorsan vesektörel iş tecrübesine sahipsen, farklı alanlarda araştırarak sürekli olarak merakını besliyorsan, gündemdeki gelişmeleri yakından takip eden ve kalemine güveniyorsan kariyer hayatının ilk adımı olarak yazarlık başvurusu yapabilirsin.

Konuk Yazar

 

Siz değerli okuyucularımız da kendi deneyim ve bilgi birikimini Görsel Atölye'de Konuk Yazarlık için başvuruları kabul etmeye başladı. Eğer ilgin varsa aşağıdaki formu doldurarak yazınızı bize ulaştırabilirsin. Editörlerimizin incelemesinin ardından e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır. 

Marka Elçisi

 

Görsel Atölye marka elçiliği, üniversitelerin eğitim ve kariyer odaklı tüm proje ve faaliyetlerine katkıda bulunmak amacıyla okul kulüpleri ve temsilcilerinden oluşan, ekip ruhunu ve gönüllülüğü esas alan etkileşimi artırma amacıyla tasarlanan bir proje.

 

Uzun vadede planlanan organizasyon yönetimi sürecinde, gerek yönetim, gerek işbirlikleri gerekse iş bağlantıları kurma olanağına sahip olması kadar kariyer hayatına güçlü başlangıçların ilk adımını atarak profesyonel iş ekosistemine erken erişim şansına sahip olabilecek.

Görsel Atölye'nin İçerik Yazarları ve Marka Elçileri İlerleyen günlerde hayata geçireceğimiz Görsel Atölye Plus avantajlarından ekibimiz ücretsiz olarak faydalanabilecek

arrow&v
Özgeçmiş Yükle

Diğer pozisyonları inceleyin

Öngördüğümüz değerler ve sahip olduğumuz ve saygı duyduğumuz davranışlardan ilham alan Görsel Atölye'ye katılmaya teşvik ediyoruz. Kuruluş amacımız ve değerlerimiz ışığında çalışmamıza ve firmamızın felsefesine uyum göstermekte.

Image by Annelieke Bosdijk
Happy Sparklers

Hedefimiz ve önceliklerimiz

 

— En iyi, en ileri görüşlülük yeteneğini çekmek ve elde tutmak.

— Çeşitlilik ve katılımın arttırılması.

— Eğitim, gelişim ve becerilere yatırım yapmak.

— Esnek çalışma uygulamaları ve teşvik edici bir çalışma ortamı sunmak.

İş değeri

 

Güçlü istihdam politikaları ve esnek ve kapsayıcı çalışma uygulamaları, daha geniş bir yetenekli aday havuzundan işe alınmamızı ve çalışanlarımızdan en iyi şekilde yararlanmamızı sağlar.

Farklı bir işgücü, endüstrimizin daha az oturduğu yeni pazarlar da dahil olmak üzere, konumlarımızdaki tüm disiplinlerde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için daha yaratıcı ve etkilidir.

Sürdürülebilirlik etkisi

 

Önde gelen istihdam uygulamalarının benimsenmesi çalışanlarımızın insan haklarını korur ve tüm geçmişinden daha fazla insanın sektörümüzde başarılı kariyerlere sahip olmasını sağlar.

Zorluklar ve ikilemler

 

Sektörümüzde yetenek için şiddetli bir rekabet var ve bu da çalışanların cirosuna katkıda bulunabilir.

İş gücümüzün en üst seviyeleri, faaliyet gösterdiğimiz pazarların çeşitliliğini henüz yansıtmamaktadır ve kadınlar liderliğimiz arasında yeterince temsil edilmemektedir.

İşyeri stresi, hızlı tempolu ve müşteri odaklı endüstrimizde bir zorluktur.

Yönetim yaklaşımı

 

Görsel Atölye'nin Yetenek Ekibi, şirketlerimizdeki liderliği ve insan kaynakları uzmanlarını desteklemekte, güncel konular hakkında rehberlik etmekte ve en iyi uygulama paylaşımını kolaylaştırmaktayız.