İletişim Rehberi

Kategori

Birbirinden farklı çözümler sunan yenilikçi yüzlerce

Mecra

Şirket Lideri

Ekrem İmamoğlu

Ünvanı

Belediye Başkanı

Telefon

0

E Posta

http://test@test.com

Firma hakkında

Boyner Group, Türkiye’nin lider moda perakendecisidir. Yıllık gelirleri 5 milyar TL'yi (1,3 Milyar $) aşıyor ve yedi şirketten oluşan bir portföyde 10.000'den fazla kişiyi istihdam ediyor. Boyner Group, 65 yılı aşkın bir süredir devam eden büyüme ile lüks mağazalardan yerel perakendecilere kadar en yeni dijital hizmetleri 500 mağazadan oluşan geniş bir ağ ile birleştiren rakipsiz bir çok kanallı müşteri deneyimi oluşturmuştur. 400.000 metrekarenin üzerinde toplam satış alanı ile bu alanlar yıllık 130 milyon ziyaretçi çekmektedir. Boyner Grup ayrıca 21 milyon müşteriden oluşan kayıtlı bir müşteri veri tabanına sahiptir. Boyner Grubu, son altı yılda net satışları üç katına çıkarırken, brüt karını üç kattan fazla artırarak istikrarlı bir şekilde güçlü bir finansal performans sergilemiştir.

Boyner Grubu, benzersiz güçlü konumundan gelecek yıllarda da büyümesini sürdürmeye ve yatırımcıların yanı sıra küresel ve yerel iş ortakları için üstün değer sunmaya kararlıdır. Etkileyici bir yenilik geçmişine sahiptir ve gelecekteki büyümeyi yönlendirmek için dijital hizmetlere büyük yatırımlar yapmaktadır. E-ticaret satışlarının 2020 yılına kadar Grubun cirosunun yüzde 40'ından fazlasını oluşturması bekleniyor. Boyner Group ayrıca hızla büyüyen Türkiye perakende pazarındaki güçlü bir konumdan yararlanıyor ve önümüzdeki beş yıl içinde pazarın büyüme oranını aşmaya devam etmesi bekleniyor.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.