Tropical Leaves
Görsel Atölye

Bize Ulaşın

 
Bize Ulaşın

Doğru

Adres

Temasa geçmek için lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini kullanın. Sizden haber almak isteriz.

Bize Ulaşın

arrow&v
arrow&v
Hangi Konuda Bilgi Almak İstersiniz?

Atölyemizi Ziyaret Edin

Teknoloji ve küreselleşme gelişmesiyle iletişim yöntemlerinde uzun süredir büyük bir dönüşüm ve evrim yaşanıyor. Gelişimine hep beraber şahit olduğumuz dijital ve sosyal medya olguları da kurumlar için büyük önem taşır.
Görsel Atölye, gelecek odaklı düşünürken çıtayı her zaman daha yüksek noktalara taşımayı hedefledik.

Temeli iletişimde de, proaktif, içgörü odaklı, makro trendleri, toplumsal psikolojiyi ve zamanın ruhunu iyi takip ederken, doğru projeler ve iletişim tonuyla çağın hep ilerisinde işler yapmaya özen gösteriyoruz.

 

Görsel Atölye, tüm faaliyetlerimizde güç aldığımız en önemli değerimiz arasında yer alır. Markamızın güçlü itibarını korumanın ve yükseltmenin de öncelikli hedefimiz kuşkusuz.

Bu nedenle tek çatı altında daha şeffaf ve yakın bir iletişimi benimsedik. Ajansımıza ait tüm varlıklarımızda iletişimi geliştiriyor, modern pazarlama/iletişim kurallarına uygun bir tutum belirliyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Görsel Atölye’nin her mecrada olduğu gibi yeni iletişim ortamlarındaki varlığı ve itibarından da hepimiz sorumluyuz. 

Diğer yandan günümüz dünyasında olumlu ya da olumsuz tüm içeriklerin hızla paylaşıldığına ve yayıldığına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Bu gerçekler bize şirketlerimizden birinde yaşanan bir krizin bir diğerini hızla etkileyebildiğini ve hatta Görsel Atölyenin itibarını da etkileme potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.


Bu sebeple Ajansımızın itibarını artırmaya devam etmek hedefiyle yeni iletişim stratejilerini proaktif olarak geliştiriyoruz.  Sınırların ortadan kalktığı günümüzde, sorunların çözümü için ortak hareket etmek ve işbirliği büyük önem taşıyor. Elinizde tuttuğunuz bu rehber, zamanın ruhuna uygun olarak değişmeyi ve gelişmeyi sürdürecek. Bu gelişim yolculuğunu sizler ile birlikte yürütmeye hazırız. 

Görsel Atölye. Büyük markaları dünya için değerli kılmayı hedefleyen Yaratıcı Marka ve Marka İletişimi ajansıdır.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır.