Astroloji

Nedir?

Uranüs

Uranüs 1781 yılına kadar keşfedilmemişti. En dıştaki gezegenlerden biri olarak zodyak içinde oldukça yavaş hareket ediyor. Sonuç, etkisinin bireyselden daha fazla hissediliyor olmasıdır.

Uranüs, onunla birlikte olaylara yeni bir bakış açısı getiriyor ve yaklaşımı en iyi şekilde genişletilmiş bir bilinçle karşılanıyor. Özgünlük, icatlar, bilgisayarlar, en son teknolojiler ve gelecekteki olayların tümü bu gezegen tarafından yönetiliyor. Uranüs, statükoya ihtiyaç duymuyor, bunun yerine gelenekten kopup yeni bir kalıp yaratmayı tercih ediyor. Yapı taşları (bilim, elektrik) burada güvende olsa da, bu gezegen bakışlarını yeni dünya düzenine odaklamayı tercih ediyor. Bu amaçla, isyan, devrim, diktatörler, özerk bir devlet ve özgür irade bu gezegenin himayesine giriyor.

Hiç kimse Uranüs'ü süptil olarak niteleyemez. Bu, düzensiz ve tuhaf davranışları ve Bizans planlarını bir araya getiren gezegendir. Bohem ve ütopik bir toplum, insani idealler gibi Uranüs’ün eğilimleriyle daha uyumludur. Özgürlük ve yaratıcılık bu gezegen için önemlidir; Astroloji de kendi alanı içindedir. Son olarak, Uranüs ani, bazen şiddetli ve çoğu zaman beklenmedik tarzına uygun olarak depremleri ve diğer doğal afetleri yönetir.

Uranüs'ün burçlar etrafındaki yolculuğunu tamamlaması 84 yıl alır. Bu çift cinsiyetli enerjidir ve Kova ve On Birinci Evi yönetir. Uranüs, Merkür'ün yüksek oktavı ve transandantal gezegenlerin ilki olarak kabul edilir.

Görsel Atölye. Yerel ve küresel yaratıcılıkta en son trendleri ve gelişmeleri takip etmelerini ve en etkileyici eserleri ortaya çıkarmalarına yardımcı iç görüler sağlar.

 

2021 © Görsel Atölye tescilli bir ticari marka ve mülktür. Tüm hakları saklıdır. 

Bu site The Brand Planet Consulting tarafından 🧡 ile tasarlandı.